אוזניות קשת Blue Lola Over-Ear – צבע שחור949.00

תחום אוזניות קשת / Over-ear‏
מותג Blue‏
תאימות All‏
צבע שחור‏
חיבורים 3.5mm‏
משך אחריות

קנה עכשיו

תיאור ומפרט

אוזניות קשת Blue Lola Over-Ear – צבע שחור – תיאור כללי

אוזניות קשת מעולות מבית Blue בעיצוב מקורי לחלוטין שבעזרתן תיחשף לרמות חדשות של פירוט במוזיקה האהובה עליך

אוזניות קשת Blue Lola Over-Ear – צבע שחור – מפרט מלא

אחריות
שנה אחריות על-ידי היבואן הרשמי
דגם
Lola
מק”ט
836213007044
סקירה
Blue Lola הן אוזניות בעיצוב מקורי לחלוטין שבעזרתן תיחשף לרמות חדשות של פירוט במוזיקה האהובה עליך. כל פרט של Blue Lola, החל במאפיינים הארגונומיים פורצי הדרך ועד הדרייברים המאסיביים המותאמים במיוחד, תוכננו לחובב המוזיקה הבלתי מתפשר. מאחר שחלק גדול מהמוזיקה שאתה אוהב הוקלטה בעזרת מיקרופונים של Blue, אנו חשים קרבה מיוחדת לאמנים בכל הנוגע לביטוי של היצירה המוזיקלית שלהם בנאמנות ובעוצמה.
בזכות האוזניות של Blue Lola תוכל לכלות את הפרטים העדינים במוזיקה שהולכים לאיבוד באוזניות “סגורות”. בכל ערוצי השמע שתבחר – אנלוגיים, דיגיטליים או בפורמט לא מכווץ – אוזניות Blue מעניקות לך יותר מוזיקה; פשוט אין להן מה להסתיר.
תכונות
מהו סוד איכות הסאונד של Blue Lola?
הכל מתחיל באקוסטיקה, מכיוון שסאונד מעולה מצריך תנועה של אוויר. ביצענו אופטימיזציה בכל היבטי התכנון של Blue Lola לקבלת ביצועים – החל בדרייברים המעולים בגודל 50 מ”מ ועד לכיפות האוזניים המבטיחות נפח רב של אוויר סביב הדרייברים. הכיפות אטומות לחלוטין ולהן דופן עבה ומחוזקת היטב, שמעניקה להן עמידות רבה לרטט וכיפוף ויוצרת בסיס יציב לדרייברים כדי שאלה יוכלו להפיק צליל מדויק ומרשים. העיצוב האגדי של Blue Lola מאפשר להפיק צליל עשיר בכל תחום התדרים, עם בסים עוצמתיים והדוקים, תדרי מיד חמים ומפורטים והיענות מדויקת לתדרים הגבוהים באופן שאינם צורמים ואינם מעייפים את המאזין.

התאמה טובה יותר,פירושו סאונד משובח יותר
כיום, אוזניות רבות (רבות מדי) מתוכננות כאביזרי אופנה. המטרה העליונה שעמדה לנגד עינינו כשתכננו את Blue Lola, הייתה הצליל המושלם. המשמעות: חשיבה מחודשת ורעננה של מאפייני הצורה והפונקציונליות – ללא שום דעות קדומות כיצד אוזניות “אמורות” להיראות. ההבדל בולט לאוזן – ומיד.

קשת ראש בעיצוב מקורי לחלוטין
אוזניות רגילות כוללות קשת ראש קפיצית בעיצוב מוכר. הן אינן נוחות ופוגמות באיכות הצליל. לשמחתך, Blue Lola אינן אוזניות רגילות…
האוזניות הרב-מפרקיות של Blue Lola שואבות את השראתן ממערכת המתלים המכווננת היטב של מכוניות המרוץ פורמולה 1. הן אלגנטיות. הן נוחות. הן מתאימות למגוון רחב של צורות וגדלים של ראשים. בקיצור, מדובר ברמת התאמה ונוחות שאוזניות אחרות לא מתקרבות אליה. העצוב החדשני יוצר אטימה מושלמת סביב האוזן, המאפשרת היענות מצוינת לצלילי הבס, משפרת את בידוד רעשי הסביבה ומפחיתה את זליגת הצליל החוצה.

התאמת גובה מדויקת
ברוב האוזניות הקיימות בשוק, התאמת הגובה מצריכה למשוך את כיפות האוזניים כלפי מטה. התאמת הגובה באוזניות של Blue Lola מתבצעת באופן שונה לחלוטין. הזרועות הסובבות מאפשרות לכיפות להחליק למקומן בקלות לפי צורת הראש. מדובר בהתאמה אישית, ולכן טבעי שתרצה להאזין עוד ועוד למוזיקה האהובה עליך.

כיפות אוזניים בהתאמה מדויקת
בן אדם עם אוזניים עגולות? אין חיה כזאת! לכן עיצבו את כיפות האוזניים של Blue Lola בצורת אוזניים. העיצוב המקורי לחלוטין מספק אטימה טובה יותר ומשיג בידוד והפחתת רעשי סביבה ברמת-על. הוא תורם אפילו לשיפור הפקת הצליל בדרייברים, והתוצאה – לא פחות ממדהימה. ברוך הבא לחוויית הצליל שטרם הכרת.
עיצוב מהפכני לביצועים חסרי תקדים בכל ההיבטים.
עכבה
42ohms
תגובת תדר
15Hz-20kHz
גודל דרייבר
50 מ”מ
אורך כבל
1.2 מטר עם בקר שליטה מובנה עם מיקרופון למכשירי Apple iPhone/iPad
3 מטר
חיבור
מתאם 3.5 מ”מ ל-1/4″
משקל
397 גרם
קישור למוצר


אוזניות קשת Blue Lola Over-Ear – צבע שחור
מידע נוסף אודות אוזניות קשת Blue Lola Over-Ear - צבע שחור

תחום

מותג

Blue

תאימות

הכל

צבע

שחור

חיבורים

3.5mmדירוג וביקורות

לא קיימות ביקורות עבור מוצר זה.

Be the first to review “אוזניות קשת Blue Lola Over-Ear – צבע שחור”