שרת אחסון NAS ללא כוננים QNAP TS-431P 4-Bay1,380.00

מותג QNAP‏
ממשק SATA II‏, SATA III‏, USB 3.0‏, Ethernet‏
גודל 3.5‏
נפח ללא כונן‏
צבע לבן‏
משך אחריות

קנה עכשיו

תיאור ומפרט

שרת אחסון NAS ללא כוננים QNAP TS-431P 4-Bay – תיאור כללי

שרת אחסון עם מקום להכנסת 4 כוננים קשיחים בגודל 3.5 אינטש איכותי במיוחד מבית QNAP עם חיבורי רשת ו-USB 3.0 ובעל אפשרויות גיבוי מרובות

שרת אחסון NAS ללא כוננים QNAP TS-431P 4-Bay – מפרט מלא

אחריות
שנתיים, שירות ואחריות על ידי חברת ויזואל בטלפון: 03-9009018
דגם
TS-431P
מק”ט
4713213510278
סקירה
QTS – פשוט ויעיל
תודות לממשק המשתמש האינטואיטיבי של QTS, חוויית ה-NAS שלכם חכמה יותר, חלקה יותר ונהדרת. העיצוב החלק השטוח המודרני מקצר את זמני הטעינה, והשולחן עבודה האינטליגנטי מאפשר לכם למצוא פונקציות שימושיות במהירה, ליצור קיצור שולחן עבודה או קיצורי קבוצות, לנטר מידע מערכת חשוב בזמן אמת ולפתוח חלונות מרובים בשביל כמה פעולות במקביל, ובכך מתקבלת יעילות עבודה טובה יותר. QTS שובר את המגבלות של מכשירים, פלטפורמות וגיאוגרפיה כדי להביא חוויית ענן אופטימלית אליכם.

יעילות גבוהה עם תמיכה ב-LAN כפול
ה-TS-431P תומך בכמה מצבי port-trunking, ומאפשר למנהלים להגדיר צירוף חיבורים כדי לשפר את כמות תעבורת המידע הפוטנציאלית. Failover ו-IP כפול גם נתמכים כדי לוודא פעולות מערכת המשכיות. מצבי port-trunking נמתכים כוללים: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balance-tlb (Adaptive Transmit Load Balancing) ו-Balance-alb (Adaptive Load Balancing).

QmailAgent – מרכז דואר אלקטרוני בשביל הענן הפרטי שלכם
QmailAgent הוא תוכנת דואר אלקטרוני שעוזרת לכם לנהל כמה חשבונות אימייל במבקביל, ולהחליף בקלות ביניהם. תוכלו אף לצרף קבצים, תמונות ומסמכים מה-TS-431P כשאתם כותבים דואר חדש. משתמשי iOS ו-Android יכולים גם להשתמש בתוכנת QmailClient כדי לבדוק במהירות כמה חשבונות מייל במקביל עם מכשירים ניידים, וכדי לקרוא ולשלוח מכתבים בעזרת QmailAgent על ה-TS-431P שלהם. תוכלו להשתמש ב-QmailAgent ביחד עם Qsirch, שתומך בחיפוש בקבצי eml. המאוחסנים ב-TS-431P, ובחיפוש ובניהול כמויות מאסיביות של דואר אלקטרוני בצורה קלה במיוחד.

Qcontractz – נהלו בקלות כמויות גדולות של אנשי קשר על ה-NAS
Qcontactz עם ה-TS-431P בעל הנפח הגבוה עוזר לכם לאחסן בצורה מרכזית לנהל מידע של אנשי קשר בשביל עמיתים לעבודה, משפחות וחברים. תכונות אחרות כוללות: ייבוא מחשבונות Google, ייבוא/ייצוא של קבצי CSV או vCARD 3.0, זיהוי אוטומטי של אנשי קשר שמשתמשים בהם הרבה, הצפנה של מידע אנשי קשר רגיש/חסוי, חיפוש חכם ועוד. Qcontactz מציע גיבויי snapshot שמאפשרים לכם לחזור לגרסה ישנה יותר של אנשי הקשר שלכם, לפי צרכיכם. אפליקציה מלווה בשביל Android ו-iPhone גם זמינה בשביל גישה קלה לאנשי קשר. ב-Qcontactz ניתן גם להשתמש עם QmailAgent כדי ליצור את סביבת העבודה עם דואר אלקטרוני המושלמת.

פתרונות גיבוי מקיפים בשביל מידע מבוטח
ה-TS-431P הוא מרכז גיבוי מרכזי ומקיף בשביל קצבים מרובים. חיבור ה-USB הקדמי מאפשר העתקה בלחיצה אחת בשביל גיבוי מיידי של קבצים מכונני USB ב-TS-431P, או לחילופין מה-TS-431P בכונני USB. תוכלו להשתמש ב-QNAP NetBak Replicator כדי לגבות קבצי Windows (כולל ארכיון אימייל ב-Outlook) ב-TS-431P, או להשתמש ב-Time Machine בשביל לגבות מידע ב-Mac. מגוון רחק של תוכנות גיבוי צד-שלישי (כמו Acronis True Image ו-Symantec Backup Exec) גם נתמך בשביל לעזור לגבות ולשחזר את המערכת.

פתרונות התאוששות מאסונות בשביל שקט נפשי
Hybrid Backup Sync מאגד יכולות גיבוי, שחזור וסנכרון (בעזרת RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) בתוכנה אחת בשביל העברת מידע קלה למרחבי אחסון מקומיים, מרוחקים ועל הענן בתור תוכנית שחזור מידע מקיפה. שירותי ענן נתמכים כוללים Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Amazon Drive, Yandex Disk, Box ושירותים תומכי Amazon S3/OpenStack Swift,WebDAV. Hybrid Back Up Sync תומך בגיבוי של כמה גרסאות, תזמון פעולות גמיש, דחיסת קבצים כדי לחסוך בנפח אחסון ועוד.

אפשרויות אבטחה מקיפות
בסביבות רשת פתוחות, מידע עסקי עלול להיחשף בפריצה אפשרית. ה-TS-431P מספק אפשרויות אבטחה רבות, כגון גישה מוצפנת, חסימת IP, אימות דו-שלבי ועוד. אדמיניסטרטורים יכולים לשלוט בזכויות הגישה של כל משתמש בתיקיות, ובכך למנוע גישה לא מאושרת לקבצים חשובים. ה-TS-431P תומך בהצפנת AES 256bit, ובכך מונע גישה לא מורשית למידע עסקי רגשי או פריצה, גם אם הכונן או אף כל המערכת נגנבה.

שיתוף קבצים בכמה פלטפורמות, אחסון מידע מרכזי
ה-TS-431P תומך בפרוטוקולי SMB/CIFS, NFS ו-AFP בשביל שיתוף קבצים ברחבי רשתות Windows, Mac, Linux/UNIX. מידע, רשימות ותמונות ISO של CD ו-DVD ניתנים לאחסון מרכזי ב-TS-431P.

נהלו את הקבצים שלכם באינטרנט
File Station מביא פעולות קבצים בסגנון מחשב לדפדפני אינטרנט, כך שתוכלו להעלות, להוריד ולנהל קבצים על ה-TS-431P שלכם היכן שיש חיבור אינטרנטי. עם תמיכה בחילוץ קבצים, יצירת תיקיות וחיפוש חכם של קבצים ותיקיות, File Station מאפשר לכם גם לשתף קבצים הקלות עזרת קישורי URL המוגנים עם תכונות אבטחה אמינות, SSL ואפשרויות סיסמה. תוכלו אף לגשת ישירות ולהעביר קבצים בין ה-TS-431P ושירותי ענן פומביים כמו Google Drive, DropBox, Microsoft OneDrive, Box, Yandex Disk ו-Open Office בעזרת תוסף office ב-Google Chrome, וגם לראות את קבציכם ב-Google Docs או ב-Office Online.

Container Station – עובד עם containers של LXC ו-Docker
QNAP Container Station משלב בצורה אקסקלוסיבית טכנולוגיות וירטואליזציה קלילות LXC ו-Docker, ומאפשר לכם להפעיל מספר מערכות Linux מבודדות במקביל, וגם להוריד תוכנות מה-Docker Hub Registery המובנה. בנוסף, נתמך גם ייבוא/ייצוא container, הגדרות גישה, ויש גם תוכנת Online Document בשביל קריאה ישירה, עריכה ואחסון קבצים מסוגים שונים על ה-NAS שלכם (כולל מסמכי Office, תמונות וקבצי טקסט). עמוד Dashboard אינפורמטיבי וממשק משתמש גמיש מדריכים אתכם בניהול כמה containers, ומאפשר לכם ליהנות בשדה המחשקים של virtual containers עם ה-TS-431P.

ענן פרטי ללא מגבלות
בניגוד למרחב האחסון המוגבל וחששות אבטחה אפשריות כשמדובר בשירותי ענן פומביים, ל-TS-431P יש יתרון בהקמת ענן פרטי מבוטח ובעל נפח גדול, כך שמתאפשר לכם שליטה מלאה על הדרך שבה המידע שלכם מועבר ומשומש. שירות myQNAPcloud מאפשר גישה מרוחקת לקבצים המאוחסנים ב-TS-431P, כך שתוכלו להפעיל ולשתף מולטימדיה מה-TS-431P או לבדוק בצורה נוחה את מצב המערכת מכל מקום.

סנכרון קבצים במכשירים רבים
Qsync הופך את ה-TS-431P שלכם למרכז מידע מבוטח בעל נפח גדול לסנכרון קבצים. כל קובץ שמועלה ל-TS-431P יהיה זמין לכל המכשירים המקושרים, כגון מחשבים, לפטופים או טלפונים ניידים. Qsync הוא שימושי במיוחד לנוסעים מתמידים בשביל ניהול קבצים, ולשמור עליהם בגרסה החדשה ביותר על פני מכשירים שונים. Qsync מספק דרכים רבות לסנכרון קבצים ולשיתופם, ובכך גמישות פרוייקטי צוות ושיתוף פעולה משתפרים בצורה משמעותית.

פתרון מעקב מקיף המספק אבטחה 24/7
Surveilence Station הוא כלי ניהול וידאו (VMS) מקצוע למעקב רשת שמציע ממשק ידידותי למשתמש, תמיכה ביותר מ-3,000 דגמי מצלמת IP ורישיונות ברי-הרחבה לערוצי מצלמת IP. הוא תומך בניטור בזמן אמת, הקלטת וידאו ושמע ובניגון קבצי וידאו עם מגוון רחב של הגדרות. תוכלו גם להתקין את תוכנת Vmobile על מכשירי ה-iOS או Android שלכם כדי לנהל את הערוצים השונים בכל זמן ובכל מקום, או להתקין את אפליקציית Vcam כדי להפוך את המכשיר שלכם למצלמת רשת ולהקליט מיידית ל-TS-431P שלכם. ה-TS-431P כולל 2 ערוצי מצלמת IP בחינם, ותוכלו להרחיב לעד 25 ערוצים על ידי רכישת רישיונות נוספים.

שמרו על הזיכרונות מהתמונות שלכם. שתפו את חייכם.
Photo Station הופך שיתוף תמונות לפשוט, ותוכלו להגדיר שליטות גישה משלכם. פשוט העלו את התמונות שלכם ל-TS-431P כדי ליצור ולארגן את אלבומי התמונות שלכם דרך דפדפן אינטרנט, ולשתף אותם עם המשפחה והחברים שלכם דרך אתרי רשת חברתית כמו Facebook, Google+, Twitter ו-Pinterest. עם האפליקציות Qfile ו-Qphoto (ל-iOS ו-Android), תוכלו מיידית להעלות תמונות חדשות מהמכשיר הנייד שלכם ל-TS-431P.

בנו את ספריית המוזיקה הביתית שלכם ותיהנו ממוזיקה בכל מקום
Music Station עוזר לקטלג את אוסף המוזיקה שלכם, ולהציג עטיפות אלבום בשביל ארגון קל של רשימות השירים האישיות שלכם. דרך נגן הרשת Music Station, תוכלו ליהנות מהמוזיקה שלכם בכל מקום ובכל זמן עם קליקים מועטים. אלפי ערוצי רדיו אינטרנטיים מקומיים וגלובליים מובנים מראש ב-Music Station בשביל ההנאה שלכם.
הזרימו דרך Airplay ו-DLNA בשביל מוזיקה ברחבי הבית.
הקשיבו לשירים האהובים עליכם, מוזרמים מ-iTunes Server, או שהשמיעו מוזיקה דרך דפדפני אינטרנט במחשב שלכם.
הקשיבו למוזיקה שלכם במכשירים ניידים בעזרת אפליקציית Qmusic.

תיהנו ממדיה בחופשיות עם בקרת מולטימדיה רב-אזורית
השתמשו ב-TS-431P שלכם בתור מערכת מולטימדיה רב-אזורית כדי למלא כל פינה בביתכם עם הבחירה שלכם של מדיה. תוכלו לנהל ולהזרים בצורה מרכזית תמונות, מוזיקה ווידאו מה-TS-431P לחדרי שונים ממכשיר אחד בעזרת Bluetooth ומכשירי USB המחוברים ל-TS-431P (הזרמת מוזיקה בלבד), DLNA, Apple TV ו-Chromecast. כל אחד בחדר באזור שונה יכול ליהנות מהנוחות והפשטות של נגינת מדיה ואחסון מולטימדיה. ה-TS231P הוא גם מכונת הזרמה חזקה עם תמיכה ב-DLNA, Roku, Amazon Fire TV וב-Google TV, עם תמיכה ב-Plex Media Server.

גשו ותיהנו עם הטאבלטים והסמארטפונים שלכם
ה-TS-431P הוא האחסון ענן הפרטי שלכם שמגדיל וירטואלית את הנפח של המכשירים הניידים שלכם. Qfile מאפשר לכם לגשת, להעלות, להוריד, לנהל ולשתף קבצי NAS כאילו שאתם נושאים את כולם בכיס שלכם. אם Qfile מותקן במכשיר iOS, משתמשים יכולים גם לצפות בוידאו ותמונות המאוחסנים על ה-TS-431P ולנגן אותם דרך Apple TV. Qmanager נותן לכם לנטר ולנהל את ה-TS-431P מרחוק וביעילות ללא צורך בהדלקת המחשב שלכם. תוכלו לרשום ולשתף הערות דיגיטליות עם Qnotes, לשתף וליהנות ממוזיקה, תמונות ווידאו על ה-TS-431P בכל מקום ובכל זמן עם Qmusic, Qphoto ו-Qvideo.

התקינות אפליקציות זמינות כדי להגדיל את פונקציונליות ה-NAS
ה-App Center המובנה מאפשר להתקין מגוון של תוכנות שפותחו על ידי QNAP ומפתחי צד-שלישי, הכוללים כלים לגיבוי וסנכרון, עסקים, ניהול תכנים, תקשורת, הורדת, בידור ועוד. זהו גם מקום מרכזי לניהול ועדכון של תוכנות מותקנות, כך שישנן כמעט אינסוף הזדמנויות ל-TS-431P.

עיצוב חסכוני באנרגיה
ה-TS-431P מכיל מעבד ARM דו-ליבתי יעיל ששומר על ביצועי מערכת גבוהים ומתאים לענן אישי שפועל תמיד ללא ייקור משמעותי של חשבון החשמל. תכונות חסכון באנרגיה נוספות כוללות standby לכוננים, כיבוי והדלקה מתוזמנים מראש, והדלקה לפי רשת.
נתוני חומרה
CPU: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-212, 2-core, 1.7GHz
System Memory: 1GB DDR3 RAM
Flash Memory: 512MB NAND flash
Hard Drive Tray: 4
Drive Interface: SATA 3.5″/2.5″ 6Gb/s HDD/SSD ; Hot-swappable
USB: 3 x USB 3.0 port (Front x1; Rear x 2)
LAN Port: 2 x GbE RJ45
LED Indicators: System Status, HDD, USB, LAN
Buttons: Power, Reset, USB One-Touch-Copy
System Warning: Buzzer
Form Factor: Tower
Dimensions (H) x (W) x (D): 169 x 160 x 219 mm
6.65 x 6.3 x 8.62 inch
Weight: Net: 3 kg (6.61 lbs); Gross: 4.3 kg (9.48 lbs)
Operating Temperature: 0 – 40˚C / 32~104°F
Relative Humidity: 5~95% non-condensing, wet bulb: 27˚C
Power Supply: AC adapter, 90W, 100 – 240V
Power Consumption: HDD standby: 11.65W
In operation: 26.7W
(with 4 x 1TB HDD installed)
Sound Level*: Operating low speed: 19.5 dB(A)
Security Design: Kensington security slot
Fan: 1 x 12 cm smart fan (12V DC)
נתוני תוכנה
Operating System
QTS 4.2 (embedded Linux)
Access Right Management
Batch user creation
Import/Export users
User quota management
Local user access control for CIFS, AFP, FTP, and WebDAV
Application access control for Photo Station, Music Station, Video Station, and File Station
Subfolder permissions support for CIFS/SMB, AFP, FTP, and File Station management
Power Management
Wake on LAN
Internal hard drive standby mode
Scheduled power on/off
Automatic power on after power recovery
USB and network UPS support with SNMP management
Web Administration
Movable Icons and personalized desktop
Smart toolbar and dashboard for neat system status display
Smart fan Control
Dynamic DNS (DDNS)
SNMP
Resource monitor
Network recycle bin for file deletion via CIFS/SMB, AFP, and File Station
– Automatic Cleanup
– File Type Filter
Comprehensive logs (events & connection)
Syslog client/server
System settings backup and restore
Restore to factory default
Mobile app: Qmanager for remote system monitoring & management
Storage Management
QNAP flexible Volume/LUN with thin provisioning and space reclaim
Volume types: RAID 0/1, JBOD,single
Supports storage pools
Supports snapshots
Supports Volume/LUN snapshot
Snapshot manager
Snapshot clone
Snapshot vault
Snapshot replica
Snapshot agent for Microsoft Windows and VMware vSphere
Online volume expansion & storage pool expansion
Online RAID capacity expansion and online RAID level migration
SMART data migration
SSD read-only/read-write cache
Bad block scan, recovery, and hard drive S.M.A.R.T.
RAID recovery
Bitmap support
Security
Network access protection with auto-blocking: SSH, Telnet, HTTP(S), FTP, CIFS/SMB, AFP
CIFS host access control for shared folders
AES 256-bit volume-based data encryption2
AES 256-bit external drive encryption
Importable SSL certificates
Instant alert via E-mail, SMS, beep, and push service
2-step verification
Supported Client OS
Apple Mac OS 10.7 or later
Linux and UNIX
Microsoft Windows 7, 8, and 10
Microsoft Windows Server 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2 and 2016
Domain Authentication Integration
Microsoft Active Directory (AD) & Domain Controller support
LDAP server, LDAP client
Domain users login via CIFS/SMB, AFP, FTP, and File Station
Supported Browsers
Microsoft Internet Explorer 10+
Mozilla Firefox 8+
Apple Safari 4+
Google Chrome
File Server
File sharing across Windows, Mac, and Linux/UNIX
Windows ACL
Advanced folder permissions for CIFS/SMB, AFP, FTP
Shared folder aggregation (CIFS/SMB) monitoring & management
File System
Internal Hard Drive: EXT4
External Hard Drive: EXT3, EXT4, NTFS, FAT32, HFS+
Multilingual Support
Chinese (Traditional & Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish
Networking
TCP/IP (IPv4 & IPv6: Dual Stack)1
NICs with jumbo frame (failover, multi-IP settings, port trunking/NIC teaming)
Service binding based on network interfaces
Squid Proxy server
Proxy client
DHCP client, DHCP server
Protocols: CIFS/SMB, AFP (v3.3), NFS(v3), FTP, FTPS, SFTP, TFTP, HTTP(S), Telnet, SSH, iSCSI, SNMP, SMTP, and SMSC
UPnP & Bonjour Discovery
USB Wi-Fi Adapter Support
myQNAPcloud Service
Private cloud storage and sharing
Free host name registration (DDNS)
Supports myQNAPcloud SSL certificates (DDNS)
Auto router configuration (via UPnP)
Web-based file manager with HTTPS 2048-bit encryption
CloudLink for remote access without any complicated router setup
myQNAPcloud connect for easy VPN connection (Windows VPN utility)
Qsync
Syncs files across multiple devices with SSL support
Selective synchronization for only syncing specific folders
Use team folders as a file center for greater team collaboration (maximum sync tasks:32)
Shares files by links via e-mail
Policy settings for conflicting files and file type filter support
Version control: up to 64 versions
Incremental synchronization for HDD space saving
Unified privilege management
Unified configuration management
Supports central configuration mode
Supports remote erase / restore
Supports shared folders sync
Supports Windows & Mac OS
Powerful All-in-one server
FTP Server
FTP over SSL/TLS (Explicit)
FXP support
Passive ftp port range control
Storage Plug & Connect
Creating and mapping shared folders by QNAP Windows Qfinder Pro
Creation of and connection to iSCSI target/LUN
Surveillance Station
Supports over 3,000 IP cameras
Includes 2 free camera licenses, up to 25 camera channels via additional license purchase
Instant playback to check recent events
Online editing to edit cameras during live view
Visual aid by e-map
Playback and speed control using the shuttle bar
Video preview on playback timeline
Intelligent video analytics (IVA) for advanced video searching
Surveillance client for Mac
Mobile surveillance app: Vmobile (iOS and Android)
Mobile recording app: Vcam (iOS and Android)
iTunes Server
Audio and video sharing for Windows & Mac iTunes
AirPlay & Chromecast
Streams videos, photos and music from NAS to Apple TV or Chromecast via File Station, Music Station, Photo Station, Video Station or mobile app (Qfile, Qmusic, Qphoto or Qvideo).
Note: Media Streaming add-on app from the App Center is required
Container Station
Supports LXC and Docker
Supports CPU/Memory management
Download applications from the built-in Docker Hub Registry
Supports one-click installation, container export/import & console mode
Supports mounting NAS shared folders and data-only containers
Supports auto port forwarding
Supports auto-start containers
Supports downloading Docker certificates
Photo Station
Show photos by thumbnails, list, timeline, or folder view
Supports virtual/smart albums
Validity control for sharing albums
Tag photos with text, colors, and ratings
Slideshows with background music and different transition effects
Geotag photos and display them on Google maps
Advanced search by tags, metadata, etc
Supports uploading photos/videos to Picasa, Flickr, Weibo, YouTube
Share slideshows links to social websites or by email
Supports Facebook friends login
Backup/Restore album configuration
DLNA Server
Supports DLNA/UPnP TVs and players such as PlayStation 4 and Xbox One
Supported audio formats: AIFF, APE, DSD (DSF, DFF), FLAC, M4A, M4A Apple Lossless (ALAC), MP3, OggVorbis, WAV (PCM, LPCM), WMA, WMA PRO, WMA VBR*
Support CUE indexing file for APE, FLAC audio format. *DRM-protected content is not supported.
Hybrid Backup Sync
Scheduled backup to local and remote storage spaces
Multiple backup versions with user-defined retention time for local and remote backup
Syncing with remote servers through RTRR, Rsync, FTP, and CIFS/SMB
Support for Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, Google Cloud Storage, Openstack Swift, and WebDAV
Syncing with Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox, Amazon Drive, Yandex Disk, Box, and hubiC
RTRR server and client functionality with bandwidth control
Rsync server functionality with download bandwidth control
Encryption, compression, and file filters
Centralized management for backup, restoration, and sync jobs
Support for Apple Time Machine
Data backup to multiple external storage devices
iSCSI (IP SAN)
iSCSI target with multi-LUNs per target (Up to 256 targets/LUNs combined)
Supports LUN mapping & masking
Online LUN capacity expansion
Support for SPC-3 persistent reservation
Supports MPIO & MC/S
iSCSI LUN backup, one-time snapshot, and restoration
iSCSI connection and management by QNAP Windows Qfinder Pro
Virtual disk drive (via iSCSI initiator)
Max No. of virtual disk drives: 8
File Station
Supports mounting a Cloud Drive (such as Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon Cloud Drive, Yandex Disk and Box).
Supports mounting remote shared folders through FTP or Microsoft networking (SMB/CIFS)
Supports opening documents via Office Online, Google Docs or Chrome Extension (Edit Office files in Google Docs, Sheets, and Slides)
Supports ISO Mounting (Up to 256 ISO Files)
Supports thumbnail display of multimedia files
Supports sharing download links and upload links
Supports sharing to other NAS users
Drag-n-drop Files via Chrome and Firefox Browsers
Photo, music, and video preview and playback
File Compression (ZIP or 7z)
Supports displaying subtitles (*.SRT, UTF-8 format)
Supports slideshow playback in media viewer
Mobile App: Qfile for file browsing and management
Video Station
Supports virtual/smart collections
Tag videos with text, color, and ratings
Share video links to social websites or through email
Sort videos automatically into defined classifications
Display movie posters from IMDB or user upload
Supports displaying subtitles (*.SRT,*.ASS, *.SSA)
Supports Facebook friends login
Supports custom video classification
Supports multi-zone video display
Mobile app: Qvideo for online video browsing and management
VPN Server
Secure remote access: PPTP、L2TP/IPsec & OpenVPN VPN services
Max number of clients: 30
Print Server
SMax number of printers: 3
Supports Internet Printing Protocol
Print job display and management
IP-based and domain name-based privilege control
VPN Client
Supported VPN protocols: PPTP & OpenVPN services
PPTP Authentication: PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2
PPTP Encryption: None, AES 40/128 bit, AES 256 bit
OpenVPN Encryption: None, AES 40/128 bit, AES 256 bit
Transmission package monitor
OpenVPN port control
OpenVPN link compression
App Center
Official and community software add-ons such as Signage Station and Notes Station
Download Station
PC-less BT, FTP/FTPS, and HTTP/HTTPS, Thunder, FlashGet and qqdl download (up to 500 Tasks)
BT download with Magnet Link and PT support
Scheduled download and bandwidth control
RSS subscription and download (broadcatching)
BT search
Proxy support for BT download
Mobile app: Qget for downloads browsing and management
Web Server
HTTP/HTTPS Connections
Supports WebDAV Connection
Supports Virtual Host (Max: 32)
Importable SSL Certificate
באריזה
TS-431P
Ethernet cable x 2
Quick installation guide (QIG)
Flat head screw (for 3.5″ HDD)
Flat head screw (for 2.5″ HDD)
Adapter
Power cord
קישור למוצר


שרת אחסון NAS ללא כוננים QNAP TS-431P 4-Bayמידע נוסף אודות שרת אחסון NAS ללא כוננים QNAP TS-431P 4-Bay

מותג

QNAP

ממשק

, , ,

גודל

נפח

ללא כונן

צבע

לבןדירוג וביקורות

לא קיימות ביקורות עבור מוצר זה.

Be the first to review “שרת אחסון NAS ללא כוננים QNAP TS-431P 4-Bay”