נגן מוזיקה נייד אלחוטי Bluetooth עם FiiO M7 High Resolution – Aptx – צבע שחור999.00

מותג FiiO‏
צבע שחור‏
מאפיינים נוספים Bluetooth‏
משך אחריות

קנה עכשיו

תיאור ומפרט

נגן מוזיקה נייד אלחוטי Bluetooth עם FiiO M7 High Resolution – Aptx – צבע שחור – תיאור כללי

נגן מוזיקה היי-אנד אלחוטי ייעודי לאודיפילים מבית FiiO עם אחסון פנימי של 64GB וכניסה כפולה של Micro SD עד 256GB לכל כרטיס ותמיכה במגוון רחב של פורמטים

נגן מוזיקה נייד אלחוטי Bluetooth עם FiiO M7 High Resolution – Aptx – צבע שחור – מפרט מלא

אחריות
שנה אחריות, שירות ותמיכה על-ידי היבואן הרשמי טרטל מערכות הגברה בטל: 03-752-752-2‎
דגם
FiiO M7
סקירה
ליבה טכנולוגית מודרנית במלואה
ה-M7 הוא הנגן הראשון של FiiO שמשתמש שמשתמש במערכת על שבב Samsung Exynos 7270 SoC, הבנוי בתהליך 14 ננומטר FinFET. בהשוואה לתהליך 28 ננומטר הישן יותר, שתי הליבות ARM Cortex A53 משתמשות ב-20% פחות אנרגיה, דבר שנותן יותר יעילות אנרגיה ויותר זמן סוללה. ה-Exynos 7270 גם בנוי בעזרת טכנולוגיית SiP-ePoP החדשנית של Samsung, כך שהציפים של אחסון, ניהול אנרגיה וזיכרון יכולים להידחס ביחד עם ליבות ה-ARM לתוך חבילה אחת, שקטנה יותר ב-40% מאשר אם הם היו בנפרד, מה שקורה עם טכנולוגיות קיימות. המרווח הנוסף הזה מאפשר קירור טוב יותר, ואף יותר חשוב מכך, מאפשר את קיומה של סוללה גדולה יותר, לזמן פעולה משופר משמעותית.

טכנולוגיית מעגל מודפס 6 שכבתית, רבת שלבים מסוג Blind and Buried Via
בגלל טכנולוגיית SiP-ePoP של ה-Exynos 7270, שילוב הציפ עם שאר הלוח המודפס של ה-M7 היה אתגר, אבל אפשר ל-FiiO לגלות וליישם טכנולוגיות חדשות. לכן, ה-M7 הוא הנגן מוזיקה הדיגיטלי הראשון שמכיל לוח (PCB) מודפס 6 שכבתי, רב שלבי עם חיבורים בצפיפות גבוהה, אותו סוג שמשתמשים בו במסארטפונים החדשים ביותר. בהיותו בעובי של רק 0.8 מילימטר, התאפשר ל-FiiO מרווח להוסיף הרבה יותר פונקציונליות לגוף של ה-M7. בנוסף, על ידי יישום Blind and Buried vias במעגל, רכיבים שונים עובדים בצורה יותר קרובה והרמונית, כך שהחלק של ספק הכוח הרבה יותר חזק, וכך מסופקת איכות סאונד עליונה.

השלב הבא באודיו: אלחוטיות באיכות גבוהה
ה-M7 משתמש בציפ Bluetooth 4.2 שתומך ב-aptX-HD, כך שתוכלו ליהנות מהמוזיקה שלכם באיכות גבוהה בלי טרחה של חוטים. בנוסף, ה-M7 תומך גם ב-HWA ו-LDAC, שבהשוואה לשמע בלוטות רגיל תומכים בשידור שמע עם פי 3 כמות המידע, כך שמתקבלת חוויית שמע ברזולוציה גבוהה שאין כמותה.
* בתור משדר בלוטות: LDAC/aptX/aptX HD/SBC (גם ישירות דרך הנגן וגם דרך DAC מחובר ב-USB)
* בתור מקלט בלוטות: SBC (LDAC ייתווסף בעדכון תוכנה)


רוצים עוד יותר מהמוזיקה? למה לא USB audio out?
כדי לתת לכם אף יותר דרכים ליהנות מהמוזיקה שלכם, צוות התוכנה של FiiO עבד במשך ימים ולילות כדי להביא לכם פונקציונליות פלט שמע דיגיטלי ב-USB ב-M7, עם תמיכה בקצבי דגימה שונים ופלט DSD (הכולל DSD128). עם כל זאת, תוכלו להשתמש ב-M7 בתור המכשיר הדיגיטלי שתחברו למכשיר חיצוני שמסב tu, דיגיטלי לאנלוגי. מומלץ להשתמש ב-FiiO Q5 ולחבר דרך USB או בלוטות בשביל חוויית סאונד מעולה.
* תוכלו לבחור בין מצב DoP או D2P בתפריט ההגדרות
* הפונקציה הזאת מצריכה שימוש במתאם FiiO CL06 USB Typ-C to micro-USB

ציפ ESS Sabre 9018 בשביל איכות שמע ללא תחרות
בתוך ליבת ה-M7 נמצאת המערכת על שבב של ESS, ה-Sabre 9018Q2C, שמשלבת DAC עם ביצועים טובים ומגבר אוזניות לתוך חבילה קטנה אחת. מה שמפריד את ציפ ESS הזה משאר הציפים הדומים לו זה: (1) ל-9018Q2C יש שני ספקי כוח נפרדים, אחד לחלק הדיגיטלי והשני לחלק האנלוגי (2) למגבר האוזניות הפנימי יש ספק כוח כפול משלו, ו-(3) מסנן מעביר נמוכים, שמאפשר למפתחים יותר גמישות בלגרום למוצר להישמע בדיוק כפי שהם רוצים. בסך הכל, ה-9018Q2C חוסך מקום על המעגל המודפס, מפחית צריכת אנרגיה בהשוואה לפתרונות מקבילים, וכל זאת תוך כדי סיפוק של עד 49mW של כוח ב-THD+N של 100dB-.
* ל-9018Q2C יש יחס אות לרעש של 121dB-, ערך THD+N של 115dB-, ותמיכה בעד 384kHz/32 bit PCM ושמע של 11.2MHz DSD (DSD256).

גלו עולם חדש של רדיו FM
בתוך ה-M7 נמצא עולם אחר שלם של FM! שלא כמו בנגנים אחרים מקבילים, ב-M7 יש ציפ FM משלו, ה-Si4705. זהו מעבד אות דיגיטלי עם קליטת FM מעולה שלא רגיש במיוחד להפרעות, שמוציא אות דיגיטלי ישירות ל-ESS 9018Q2C. כדי לחזק עוד יותר את קליטת אות הרדיו, ציפ ה-FM משתמש באוזניות שלכם בתור אנטנה. תדרי FM מכוסים בטווח תדרים הרחב של 76MHz-108MHz, שהוא בערך כל הספקטרון שמשתמשים בו ברחבי העולם לרדיו FM.
* בבקשה חברו את אוזניותיכם ל-M7 כדי להפעיל את הרדיו FM. ה-M7 אוטומטית יחפש תחנות קיימות בפעם הראשונה שתעשו זאת. תחנות FM ממשיות ותכנים עלולים להשתנות במקומות שונים ברחבי העולם.

למה לדאוג לגבי טעינה עם 40 ימי המתנה?
בתוך ה-M7 נמצאת סוללה 1180mAh, שבעזרת תהליך הייצור המתקדם 14 ננומטר של ה-Exynos 7270, מאפשרת למכשיר זמן פעולה של 20 שעות או יותר, או זמן המתנה של עד 40 ימים! במצב המתנה תוכלו להפעיל בצורה מידית את המכשיר, כך שתוכלו ליהנות מהמוזיקה שלכם בכל רגע שתרצו, בזמן שיש לכם הרבה סוללה.

פעולת מסך מגע מלאה במכשיר כזה זול?
ה-M7 משתמש במסך 3.2 אינץ 800×480 עם תמיכה בזום-אין בתמונות. בשילוב עם כפתורי נגן/עצור, דילוג וגם כפתור ווליום אמתי שתרצו לבצע היא במרחק של לחיצה או גרירה אחת. ה-M7 משתמש גם במערכת מחוות ידיים חדשנית כדי לדפדף בין תפריטים – פשוט גררו בתחתית הצדדים השונים של המסך כדי לחזור אחורה ולמסך הבית.

גררו למעלה מהצד השמאלי התחתון של המסך כדי לחזור אחורה בתפריט
גררו למעלה מהצד הימני התחתון של המסך כדי לחזור למסך הבית

יותר אחסון בזמן של יותר הקשבה
יש שיגידו שרק 2GB של אחסון פשוט לא הגיוני, ושחברה לא צריכה לטרוח אפילו לתת למשתמשים כזאת כמות קטנה של נפח אחסון. ב-FiiO חושבים אחרת – אפילו רק 2GB יהיו שימושיים לאנשים ששומרים רק כמות קטנה של מוזיקה ולא טורחים בלהשתמש בכרטיסי micro SD, או בשביל אנשים שרק רוצים כמה שיותר נפח אחסון שאפשר. לכן, FiiO עבדו קשה כדי לוודא שלמשתמשים יש גישה ל-2 ה-GB ללא השפעה על חלקות או יציבות המערכת. כמובן, אם תרצו גישה לספריית המוזיקה הענקית שלכם תוכלו לעשות זאת – ה-M7 תומך בכרטיס micro SD יחיד של עד 512GB בשביל הרחבת נפח אחסון.

צורה קטנה בשביל התאמה קלה
ה-M7 הוא אכן קטן, אבל גם חבילה מחושבת ושלמה. ה-M7 החדש הוא ההמשך ל-M3 האהוב, ועוצב להתאים לצרכים של לקוחות צעירים יותר. ב-FiiO בילו הרבה זמן בלחקור מה משתמשים באמת רצו מהנגן מוזיקה שלהם, והגיעו סופסוף לעיצוב חיצוני שהמשתמשים יאהבו. רק נסו להתנגד לגוף האלומיניום המלא וקדמת הזכוכית!

פועל בצורה חלקה
עם ה-M7, פותחה מערכת הפעלה חדשה שמנצלת את החוזקים של ה-Exynos 7270 לשם חוויה חלקה שתרצה אפילו את המשתמשים עם הדרישות התובעניות ביותר.

מעגל משולב FPGA
ה-M7 מכיל מעגל משולב מסוג FPGA שמתמודד עם אותות שמע דיגיטליים שיוצאים מה-Exynos 7270 SoC ומגיעים אל ה-ESS 9018Q2C. בעזרת ה-FPGA הזה, ה-M7 יכול לתמוך בצורה טבעית ב-DSD עד DSD128 ב-ISO, DFF, DSF. לבסוף, ה-FPGA גם מקושר לשני מתנדי קריסטל, כך שמוזיקה בכל קצב דגימה תושמע בצורה מדויקת ונאמנה למקור.

ללא קשיים בפיענוחים
ה-M7 תומך בשמע PCM של עד 192kHz/24 bit. לגבי פורמטי אודיו, בין הנתמכים נמצאים APE/WAV/FLAC/WMA/OGG/AAC/ALAC/MP3, ורבים אחרים. פשוט שימו את קובץ המוזיקה בתוך ה-M7 ונגנו אותו!

היו מודרניים עם USB Type-C
ה-M7 משתמש בחיבור USB Type-C מודרני, שלא רק מאפשר לו להיות USB DAC בעצמו, אלא גם מאפשר פלט של אותות אודיו דיגיטליים למכשירים אחרים בעזרת USB. כמובן, USB Type-C מאפשר גם טעינה וניהול קבצים ב-M7 כשהוא מחובר למכשירים אחרים.

ניהול אותות נכנסים או יוצאים כמו מקצוען
יציאת האוזניות הסטנדרטית 3.5מ”מ / aux של ה-M7 תומכת בשליטות CTIA רגילות שבתוך החוט, שרבות מהאוזניות בשוק משתמשות בהן – כמו ה-FiiO F1, F3, F5, Fh1, F9 וה-F9 Pro, שכולן נתמכות על ידי ה-M7. בשביל נוחות יתרה ה-M7 תומך גם בפונקציונליות line-out, שמאפשרת לכם לחבר את המכשיר למגבר חיצוני מתי שתרצו.
* בקרת ווליום לא עובדת באוזניות של Apple.

ממשק פשוט וקל לשימוש
עם ה-M7, המעצבים של FiiO חזרו לשולחן השרטוטים כדי ליצור ממשק שלא רק נוטף מסטייל אלא גם לא מקריב שימושיות בתהליך. ששת האייקונים של הממשק הראשי מאפשרים גישה קלה לכל מה שתצטרכו. ממשק השמע שמתנגן מעוצב בצורה שטוחה ומודרנית שתומכת בתמונות אלבום, מילות שיר ותגיות.

תהייה נחמד ותזכיר לי?
תוכלו לקבל רעיון במהרה לגבי כמה אחוז סוללה נשארה ב-M7 עם מד הסוללה הבולט לעין שלו. תוכלו גם להגדיר ל-M7 להזכיר לכם בעדינות כאשר הסוללה שלכם נמוכה, ואף לכבות את עצמו אוטומטית כשהוא יורד מתחת לסף מסוים. ביחד עם פונקציונליות שעון מערכת ועדכוני תוכנה עתידיים דרך כרטיס micro SD, זה קל להיות בשליטה מלאה.
* בשל הטבע של השעון הפנימי של המערכת, הזמן יהיה לא מדויק בכ-35 שניות אחרי שבוע.

כל מה שתצטרכו כדי לשמור על הדברים החשובים שלכם
בין האביזרים כדי גם להגן וגם לשפר את השימושיות של ה-M7 נכללימ: כבל USB Type-C, כיסוי TPU מתנגד למים, מגן זכוכית מחוסמת שקל לראות דרכו, וכיסוי PU מעור (שנמכר בנפרד). ב-FiiO רוצים לוודא שכולם יוכלו להמשיך ליהנות ממוזיקה נפלאה עם מוצרים כיפיים.

מוסמך לשמע Hi-Res
ה-M7 קיבל הסמכה על ידי המקצוענים ב-Japan Audio Society שהוא באמת תומך ב-“Hi-Res Audio”.

היו אפנתיים עם צבעים פיצוציים
עם ארבעה צבעים בוהקים לבחור מהם – שחור, כסוף, אדום וכחול – הפכו את עצמכם למוכרים ותיהנו עם ה-M7!
* זמין כעת רק בשחור ובכסוף
תכונות
Hi-Res Audio
DAC ES9018Q2C
(Exynos 7270 (Dual 1GHz 14nm
(Bluetooth 4.2 (aptX/aptX-HD
תמיכה ב-LDAC
תמיכה טבעית ב-DSD
תמיכה באפליקציה נפרדת
2GB + 512GB
20 שעות סוללה
40 ימי המתנה
מסך 3.2 אינץ 480×800
USB Audio Out
USB Type-C
רדיו FM
שעון
HDI PCB שש שכבתי
נתונים טכנים
Color: Silver/ Black/Red/Blue
Dimensions/Weight: 109mm(H)x52mm(W)x13mm(D) / About 116g
Display: 3.2 inch 480X800 high-definition in-cell touchscreen
Material: Tempered glass + Aluminium alloy body
Buttons: Left (Play/Pause, Pre and Next), Volume knob (Vol+ and Vol-), Top (Power)
CPU: Exynos 7270 14nm
DAC: ES9018Q2C
Headphone output jack: Standard 3.5mm port
Line output: Standard 3.5mm port
Independent charging indication: Red light indicates,blue light turns on after fully charged
Battery: Internal 3.7V 1880 mAh Li-polymer battery
Storage: Internal stroage(about 2GB) + micro SD card(supporting up to 512GB)
קישור למוצר


נגן מוזיקה נייד אלחוטי Bluetooth עם FiiO M7 High Resolution – Aptx – צבע שחורמידע נוסף אודות נגן מוזיקה נייד אלחוטי Bluetooth עם FiiO M7 High Resolution - Aptx - צבע שחור

מותג

FiiO

צבע

שחור

מאפיינים נוספים

Bluetoothדירוג וביקורות

לא קיימות ביקורות עבור מוצר זה.

Be the first to review “נגן מוזיקה נייד אלחוטי Bluetooth עם FiiO M7 High Resolution – Aptx – צבע שחור”