רמקולים רצפתיים Wharfedale Wallnut Diamond 9.5 – צבע שחור2,990.00

תחום רמקולים לקולנוע ביתי‏
מותג Wharfedale‏
ערוצים 2.0‏
צבע שחור‏
משך אחריות

קנה עכשיו

תיאור ומפרט

רמקולים רצפתיים Wharfedale Wallnut Diamond 9.5 – צבע שחור – תיאור כללי

רמקולים רצפתיים Hi-Fi ביתיים ואיכותיים מבית Wharfedale עשויים בגימור מרהיב ומספקים צליל סטריאו נרחב בכל חלל החדר

רמקולים רצפתיים Wharfedale Wallnut Diamond 9.5 – צבע שחור – מפרט מלא

אחריות
5 שנים, שירות ותמיכה על-ידי היבואן הרשמי SG אלקטרוניקה בטלפון: 03-5265111
דגם
Diamond 9.5
סקירה
DIAMOND 9.5
המודל עם אינדקס 9.5 הולך קצת מעל המודל העליון 9.6. זוהי מערכת רמקולים three-way, שעשויה בגוף עם קירות צדדיים מעוקמים בצורה יפה ומגימור ויניל איכותי. היעדר הקירות המקבילים עוזר כנגד גלים עומדים. הגוף עשוי מ-MDF, אבל זה בלתי אפשרי למצוא נקודות חיבור תודות לגימור איכותי. בפנל הקדמי יש שלושה דרייברים. בקצה העליון יש טוויטר של 25 מ”מ עם כיפה ממשי. וופר ו-midbass בהתראה קצרה מתבלטים בעזרת “אריגת קוולאר”. יש להם את אותו ההיקף (165 מ”מ) אבל במרכז יש phase bullet ולוופר יש כיפה עמידה בפני אבק הפוכה. הדרייברים מהודקים בעזרת התליית MSBR. בקיר האחורי יש פתחי בס רפלקס וחיבורים קפיציים, שפרוסים בזווית קטנה מכל אחד כדי שחיבור החוטים האקוסטיים יהיה קל יותר. תוכלו לארגן חיבור של שני חוטים ולהשתמש בחיבורי בננה.
סאונד. הזוג הבריטי נשמע מדהים מבחינה מלודית. תצורת הסאונד של ה-Warfedale Diamond 9.5 שונה בשל הטבעיות הנדירה. תודות לעדינות ולעידון של הצללה ברמת המיקרו, להילה האקוסטית העשירה שבין המקורות, לפלסטיות של יחסים אינטונציונים ולמקרו דינמיקות מושלמות, הרמקולים מנגנים הקלטות קשוחות מהסוג הקלסי במגוון סוגים (אינסטרומנטליים או ווקליים) וגדלים (סולו, חדר, להקות או מקהלות). מערכות הרמקולים מגדילות עם כמעט ללא איבוד מידע צורות גדולות בגודל קטן בחדרים בינוניים. מצד אחד יש הרבה מידע מוזיקלי חשוב בסאונד, אבל מצד שני אין פירוט “יבש”. האות הקטנה ב”British” היא מאוד נכונה. החברה הצליחה לאזן את האיכויות: עמוק, מבני (טוני), אינטונלי, מהירות. בס קצת קטיפתי הוא באופיו בהרמוניה טובה מאוד עם הצלילים האמצעיים והעליונים. “ענן של אי-לינאריות” חלש באזור המרכזי של האריזה נראה לעיתים רחוקות ובקושי, ולכן לא מפחית את ההתרשמות הטוב בכלל.
נתונים טכנים
Configuration: 3-way floorstander
Enclosure type: Bass reflex
Tweeter: 25mm (1 in) soft dome
Midrange: 165 mm (6.5 in) Kevlar cone
Woofer: 165 mm (6.5 in) Kevlar cone
Sensitivity: 88dB
Recommended amp power: 30-150W
Nominal impedance: 6 Ohms compatible
Frequency response: 30 – 24000 Hz
Dimensions (HxWxD): 900 x 223 x 301 mm
Weight: 16 kg
קישור למוצר


רמקולים רצפתיים Wharfedale Wallnut Diamond 9.5 – צבע שחורמידע נוסף אודות רמקולים רצפתיים Wharfedale Wallnut Diamond 9.5 - צבע שחור

תחום

מותג

Wharfedale

ערוצים

צבע

שחורדירוג וביקורות

לא קיימות ביקורות עבור מוצר זה.

Be the first to review “רמקולים רצפתיים Wharfedale Wallnut Diamond 9.5 – צבע שחור”