רמקול מעוצב עם CD ,USB ורדיו Yamaha ISX800 – FM – צבע סגול1,350.00

תחום רמקולים לקולנוע ביתי‏
מותג Yamaha‏
ערוצים 2.0‏
צבע סגול‏
משך אחריות

קנה עכשיו

תיאור ומפרט

רמקול מעוצב עם CD ,USB ורדיו Yamaha ISX800 – FM – צבע סגול – תיאור כללי

רמקול ביתי ואיכותי מבית Yamaha עשוי בעיצוב מרהיב, כולל חיבור USB כניסה ל-CD, חיבור 3.5 מ''מ, רדיו FM ומספק צליל סטריאו נרחב בחלל החדר

רמקול מעוצב עם CD ,USB ורדיו Yamaha ISX800 – FM – צבע סגול – מפרט מלא

אחריות
שנה אחת, שירות ותמיכה על-ידי היבואן הרשמי SG אלקטרוניקה בטלפון: 03-5265111
דגם
ISX800
סקירה
תיהנו מפנים מוזיקלי
עם מעמד דקיק ופרופורציות מינימליות, Restio נראה כמו עבודה אמנות. הוא נוצר על ידי דמיון מחדש טוטלי של הקונספט של מקור מוזיקה כחלק מעיצוב פנים. סגנון הגוף הנפרד הופך את המוזיקה לאלמנט מעיצוב הפנים, ומכיוון שהצדדים משופעים, הוא נראה כמו פנל דק. הגריל הקדמי משתמש במתכת מורחבת, ומספק מרקם אטרקטיבי. הדפוס המפוספס שנמצא מתחת לגריל נותן תחושה של עומק, ונותן את הרושם ששמע חדש לגמרי מגיע מהמשטח הקדמי המלא. משתלב בצורה יפהפייה אל מרחב המחייה, זוהי צורה חדשה לגמרי של שמע שתוכלו להתאים לסגנון חייכם.

עיצוב מינימלי מאפשר מיקום גמיש
עם גוף 9 ס”מ ומעמד בצורת סהר, תוכלו להניח את ה-Restio כנגד קיר. יותר מכך, הסגנון היחידני שלו לא מצריך מדף, כך שאין מגבלות על איפה שתוכלו להניח אותו. תוכלו אף להסיר את המעמד ולתלות אותו על קיר (נדרש מתקן הקיר האופציונלי AT-800 בשביל זאת). זוהי הדרך המושלמת להתאים את מקור המוזיקה שלכם לתפאורה של כל חדר.

סאונד שנותן לכם להעריך מוזיקה
ה-Restio, שמשתמש במערכת ארבעה רמקולים two-way, שהותאמו במיוחד לסטנדרטי שמע Hi-Fi, עוצב במיוחד לאיכות גבוהה של סאונד. מספק בס חזק, נרחב וטרבל חד ובעל קווי מתאר מדויקים, הוא מוודא הנאה מלאה של כל דבר, מהבעיטה המהירה של תוף בס לצלילים עדינים לקולות שנדמים כאילו שהם בדיוק מולכם. הוא גם כולל איקוולייזר של שלושה תחומים, כך שתוכלו להתאים את הסאונד לסוג המוזיקה ולהעדפות שלכם.

מוזיקה באוויר… מכל מקום
תוכלו לחבר את ה-iPod או iPhone שלכם ישירות לחלק העליון של הרמקול, בשביל חיבור דיגיטלי שמספק סאונד באיכות גבוהה כך שתוכלו ליהנות היטב מספריית המוזיקה שלכם. אם יש לכם אפליקציה, כמו כזאת שמאפשרת לכם להזרים מוזיקה, תוכלו להרחיב עוד יותר את הנאת ההזנה שלכם. בנוסף לנגן CD ולרדיו (DAB, DAB+, FM), ל-Restion יש גם חיבורי USB ו-3.5מ”מ/AUX בשביל לחבר זיכרונות ניידים ב-USB או מקורות שמע אחרים.

זמן – מוצג בצורה אמנותית
השעון הדיגיטלי מלא הסטייל נותן לכם מבחר בין שני סוגים: תצוגת המספרים הרגלים, או תצוגה ייחודית שמשלבת מספרים ואינדיקטור. פונקציית עמעום אוטומטית מכוונת את בהירות התצוגה כדי להתאים לבהירות החדר. בנוסף, קיימת גם פונקציית IntelliAlarm של ימאהה, שמנגנת בעדינות מוזיקה לבחירתכם ואז מצפצפת כדי לוודא שאתם ערים בצורה מלאה.
נתונים טכנים
Supported iPod/iPhone/iPad: iPhone , iPhone 3G , iPhone3GS, iPhone4
Supported iPod: iPod classic, iPod nano ( 2G – 6G ), iPod touch
CD: Audio CD, MP3, WMA
USB: MP3, WMA
Tuner: FM
DAB Tuner: DAB, DAB+
Preset Memory: 5 x DAB, 5 x FM
Input Terminal: 3.5mm STEREO mini Jack
Alarm: Alarm, Snooze, Sleep
Speaker Unit: Dual 3cm soft dome tweeters ,Dual 10cm woofers
Dimensions (W x H x D): 410 x 997 x 295mm
Weight: 12 kg
קישור למוצר


רמקול מעוצב עם CD ,USB ורדיו Yamaha ISX800 – FM – צבע סגולמידע נוסף אודות רמקול מעוצב עם CD ,USB ורדיו Yamaha ISX800 - FM - צבע סגול

תחום

מותג

Yamaha

ערוצים

צבע

סגולדירוג וביקורות

לא קיימות ביקורות עבור מוצר זה.

Be the first to review “רמקול מעוצב עם CD ,USB ורדיו Yamaha ISX800 – FM – צבע סגול”