בקר עזר לסטרימינג Elgato Stream Deck USB599.00

תחום בקרי משחק‏
מותג Elgato‏
תאימות PC‏
צבע שחור‏
מאפיינים נוספים

קנה עכשיו

תיאור ומפרט

בקר עזר לסטרימינג Elgato Stream Deck USB – תיאור כללי

בקר USB בעל חמישה עשר כפתורי מסך שניתנים להתאמה מלאה, נפלא בשביל סטרימינג

בקר עזר לסטרימינג Elgato Stream Deck USB – מפרט מלא

אחריות
12 חודשים
דגם
Stream Deck
ברקוד
4260195391437
סקירה
שברו גבולות
אתם יוצרים תוכן איכותי המגובה על ידי הטכנולוגיה הטובה ביותר בעולם. אבל אתם רוצים יותר. עם Stream Deck, שחררו את הגאונות הצירתית שלכם והכו גלים ברחבי Twitch ו-YouTube. כל זאת בזמן שאתם מתרכזים במה שהכי חשוב: הקהל שלכם.

קחו שליטה
15 כפתורי LCD מוכנים להתחיל אינסוף פעולות מחסלים את הצורך בלמפות ולזכור קיצורי דרך במקלדת. פעולת כפתור אחד מאפשרת לכם להחליף סצנות, להפעיל מדיה, לשנות הגדרות שמע ועוד, בזמן שפידבק ויזואלי מאשר כל פקודה שלכם. מסורתית, רמה כזאת של שליטה הייתה אקסקלוסיבית לשדרני בידור מקצועיים. כעת, היא בקצות אצבעותיכם.

המערכת שלכם בצורה חלקה
Elgato Game Capture, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream, XSplit, YouTube, Mixer ועוד – Stream Deck משלב את הכלים שלכם ואוטומטית מגלה את הסצנות, מקורות המדיה והסאונד שלכם, ומאפשר לכם לשלוט בהם בלחיצה מהירה של כפתור.

היו פעילים
התראות אוטומטיות הופכות את החיים לקלים יותר. אבל בין מתן תודה לתורמים ובירוך נרשמים חדשים יש הרבה הזדמנויות לביטוי-עצמי. השתמשו ב-Stream Deck די לשפר את הנוכחות שלכם על המסך עם GIFים, תמונות, סרטונים וקטעי קול. בזמן הזה, תוכלו גם להוסיף רקעים, חתימות כניסה וגרפיקות יציאה. האפשרויות שלכם הן אינסופיות, אז גלו והתנסו. עשו מה שאתם חייבים כדי לחדד את הקצה היצירתי שלכם, ועשו זאת עם מגע אישי.

הפכו את זה לשלכם
התאמת ה-Stream Deck היא ללא מאמץ. פשוט משכו פעולות אל כפתורים, ותנו להם סמלים מיוחדים משלכם. צריכים עוד פעולות? הפכו כפתורים לתיקיות כדי לגדיל ולגשת לכמה פעולות שרק תרצו. יותר מכך, תוכלו לשמור הגדרות כפתורים ייחודיות בתור פרופילים חכמים בשביל משחקים שונים ותוכנות אחרות. החליפו ביניהם בזמן אמת, ושתפו אותם עם יוצרים אחרים.

קדימה, תביאו
נגמרו הימים של ניווט באינספור חלונות כדי להתחיל פעולה, והיעזרות רק בפלאג-אינים אוטומטיים כדי להעלות את ערך ההפקה שלכם. כעת, אתם מחזיקים בכוח ליצור עידן חדש של יצירת תוכן, ולהוביל את הקהל שלכם לגבולות חדשים של השראה. עכשיו, אתם בשליטה.
מפרט טכני
DIMENSIONS
118 x 84 x 21 mm / 4.6 x 3.3 x 0.8 inch
WEIGHT
190 g
KEYS
15 x customizable LCD keys
INTERFACE
Integrated USB 2.0 cable (150 cm / 59.1 inch)
קישור למוצר


בקר עזר לסטרימינג Elgato Stream Deck USB
מידע נוסף אודות בקר עזר לסטרימינג Elgato Stream Deck USB

תחום

מותג

Elgato

תאימות

PC

צבע

שחורדירוג וביקורות

לא קיימות ביקורות עבור מוצר זה.

Be the first to review “בקר עזר לסטרימינג Elgato Stream Deck USB”